strom

NÁŠ TÍM...

Veronika - zakladateľka NONA fresh, stará sa o chod predajne. Objednávky a ekonomika, to je jej. Popri tom sa rada odreaguje pri výrobe zdravých dobrôt.

Ivet (a) - spoluzakladateľka, špecialistka na výrobu RAW tort a dezertov. Po kurze RAWenia sa rozhodla využiť svoje zručnosti a poskytnúť Vám možnosť ochutnať najzdravšie sladkosti, ktoré si nikto nemusí vyčítať

Dona - je inovátorka, rada vyrába všelijaké novinky, hlavne sladké dezerty, nátierky a aj Salaty.

Linda - kreatívny tvorca, vyrába Ovocne_kytice, zdobí torty a stará sa o výzdobu v predajni.

BEA - food stajlista. Nona fresh jedlo pekne urobí, najstajluje, odfotí, rozvezie. Ide jej to od ruky.

kuchar
potraviny

POTRAVINY...

Nájdete u nás aj veľa superpotravín, rôzne varianty sladidiel ako napríklad sirup z agáve, kokosový cukor, datľový sirup... rôzne BIO koreniny, himalájsku soľ. Všetky tieto super zdravé potraviny používame aj pri príprave našich šalátov, dezertov....

ikony

IDEA

Nápad s otvorením zdravého vegánskeho obchodíku sa zrodil začiatkom roku 2015. Začali sme riešiť všetko, od zariadenia, dizajnu, predajného miesta, cez ponuku tovaru a výrobkov, ktoré v Púchove chýbali. A názov NONA? Ten vznikol z detskej prezývky V NONA fresh sa zameriavame na vegánske jedlo a potraviny, takže všetko u nás je bezlaktózové a čisto rastlinného pôvodu. V ponuke máme taktiež bezlepkové výrobky a tovar, všetko bez cukru a bez Éčiek..

NAŠA PREDAJŇA

Obchodík NONA fresh sme otvorili 1.7.2015. Interiér je vo vidieckom štýle, zariadenie je vyrobené vlastnoručne a niektorý nábytok je dokonca starožitný a zreštaurovaný. Všetko zladené tak, aby ste sa u nás cítili príjemne :)

predajna
dobroty

ZDRAVÉ DOBROTY

Máte chuť na sladkosť? U nás nájdete tie najzdravšie sladkosti pod slnkom, či už balené alebo nami vyrobené. Všetky bez pridaného cukru a farbív. Po týchto sladkostiach nikto nemusí mať výčitky.

bicykel

ROZVOZ JEDÁL

Chcete si pochutnať na niečom z nášho menu, ale nedá sa Vám prísť? Zavolajte nám do 10:00 hod a menu Vám radi privezieme. Rozvoz robíme obvykle od 11:00 – 13:00 v rámci Púchova zadarmo. K menu si môžete objednať aj tovar.

GALÉRIA

pochúťky, ktoré pre vás pripravujeme..

máte otázky?

V prípade akýchkoľvek otázok, neváhajte a napíšte nám.

nonafresh

© 2016 Plagart design

www.web-star.sk