strom

NÁŠ TÍM...

Veronika - zakladateľka NONA fresh, stará sa o chod predajne. Objednávky a ekonomika, to je jej. Popri tom sa rada odreaguje pri výrobe zdravých dobrôt.

Ivet (a) - spoluzakladateľka, špecialistka na výrobu RAW tort a dezertov. Po množstve pokusov i omylov vycibrila tie najlepšie chute raw tortičiek.

Dona - je inovátorka, rada prispeje svojím pohľadom a postrehom na veci zo sveta noviniek.

Izabela - prihovára sa k vám cez sociálne siete, ale i z poza pultu, kde vám s láskou pripraví, čo vám na očiach uvidí.

Janka - usilovná včelička, skôr než sa stihneš otočiť, všetko je hotové.

Linda - kreatívny tvorca, realizuje sa pri zdobení tortičiek a stará sa o výzdobu v predajni.

kuchar
potraviny

POTRAVINY...

U nás nájdete okrem iného aj varianty zdravších sladidiel, koreniny v bio kvalite od značky Sonnentor, orechy a orechové maslá Purenuts, rôzne superpotraviny, sušené ovocie, rastlinné „mlieka a jogurty“, unikátnu kávu Štrbské presso a kvalitné čaje...Všetky tieto kvalitné potraviny používame aj my pri príprave našich šalátov, dezertov a ostatných dobrôt :) Rozšírili sme tiež ponuku kváskového a bezlepkového pečiva od www.biopekaren.sk a www.prirodnipecivo.cz

IDEA

Nápad s otvorením zdravého vegánskeho obchodíku sa zrodil začiatkom roku 2015. Začali sme riešiť všetko, od zariadenia, dizajnu, predajného miesta, cez ponuku tovaru a výrobkov, ktoré v Púchove chýbali. A názov NONA? Ten vznikol z detskej prezývky. V NONA fresh sa zameriavame na vegánske jedlo a potraviny, takže všetko u nás je bezlaktózové a čisto rastlinného pôvodu. Sme veľmi šťastné, že vegánstvo sa teší čoraz väčšiemu záujmu a obľube, pretože stále viacej ľuďom záleží na tom, čo majú na tanieri. A my každý deň s láskou a nadšením chceme dokazovať, že zdravé je aj veľmi chutné a krásne:). #buducnostjeveganska #govegan

NAŠA PREDAJŇA

Obchodík NONA fresh sme otvorili 1.7.2015. Interiér je ladený do príjemných farieb, zariadenie je vyrobené vlastnoručne a niektorý nábytok je dokonca starožitný a zreštaurovaný. Všetko zladené tak, aby ste sa u nás cítili príjemne :)

predajna
dobroty

ZDRAVÉ DOBROTY

S ohľadom na vaše požiadavky pripravujeme sladkosti, ktoré môžete maškrtiť bez výčitiek. Zaručujeme sa kvalitnými surovinami a láskou k tvoreniu, aby ste si mohli vychutnať naše dobrotky aj v prípade, ak trpíte alergiami či intoleranciami na určité potraviny. Vykúzlime všetko:). Okrem raw tortičiek a raw dezertov sa stali veľmi obľúbené aj ovsené a pohánkové pudinčeky, MaFiNKy, avokádový čokopuding, vafle s ovocím, gaštanové palacinky, raw palacinky, ,,jogurtové" a ovocné snacky či taká verzia raw parížskych rožtekov a twix tyčiniek...

bicykel

ROZVOZ JEDÁL

Chcete si pochutnať na niečom z našej ponuky, ale nedá sa vám prísť? Kontaktujte nás do 11:00 hod. a my vám rady objednávku privezieme. Rozvoz robíme obvykle od 11:30 – 13:00 každý pracovný deň a v rámci Púchova zadarmo. Pri objednávke celého denného menu 10% zľava. K menu si môžete objednať aj tovar. Zastihnúť nás môžte na tel. č. 0944 214 925 ale aj prostredníctvom FB a instagramu.
Ponúkame aj RANNÝ ROZVOZ PUDINČEKOV. Minimálny počet je od 4 ks a je možné si ich objednávať deň vopred do 14:00. Nasledujúce ráno (čiže od utorka do piatku) vám ich v čase od 8:00-9:00 privezieme. Je vhodný práve pre tých, ktorí sa ránko ponáhľajú do práce či do školy.

GALÉRIA

pochúťky, ktoré pre vás pripravujeme..

máte otázky?

V prípade akýchkoľvek otázok, neváhajte a napíšte nám.

nonafresh

© 2016 Plagart design

www.web-star.sk